Casting do videoklipu dla ZSP nr 3 w Wadowicach

W najbliższym czasie realizować będziemy videoklip promocyjny dla Zespołu Szkół Publicznych nr 3 w Wadowicach , najstarszej szkoły w papieskim mieście.

Z tej okazji organizujemy casting, w wyniku którego chcemy wyłonić parę uczniów, którzy odegrają pierwszoplanowe role w realizowanym video.
Poszukujemy dwojga atrakcyjnie wyglądających dzieci w wieku od 13 do 16 lat oraz 15 innych uczniów do roli statystów.

Casting skierowany jest do gimnazjlistów uczących się w ZSP nr 3 oraz w innych szkołach tego typu w całej gminie Wadowice.

Zainteresowane osoby prosimy o nadsyłanie zgłoszeń pod adres studio@nasze-video.pl w terminie do 31 października 2015 . Do zgłoszenia należy dołączyć podpisaną zgodę rodziców / prawnych opiekunów na wykorzystanie wizerunku dzieci w celach promocyjnych szkoły (do ściągnięcia TUTAJ ).

Termin castingu zostanie ogłoszony po zamknięciu zgłoszeń.

Nagrania będą realizowane na terenie ZSP3 w Wadowicach w terminie ustalonym z uczestnikami.

Klip będzie utrzymany w koncepcji typowego dnia w szkole, przedstawionego z perspektywy uczęszczających do niej uczniów. Wejście do szkoły, szatnia, lekcje, stołówka itp. udział w różnego rodzaju zajęciach pozalekcyjnych, wycieczkach itp.itd.

Casting będzie przeprowadzony w dwóch etapach:
etap 1: lista zgłoszeń
etap 2: przegląd kandydatów z udziałem jury oraz sesja zdjęciowa w studio.

Nagrania video będą realizowane w budynku szkoły oraz w plenerze we wcześniej ustalonych terminach.

Uczniowie którzy zagrają role pierwszoplanowe otrzymają tablet firmy lenovo, natomiast statyści słodkie upominki niespodzianki.
ZAPRASZAMY DO WSPÓŁPRACY